Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2013 - 2014 mokslo metai -> 2 a išvyka į gamtą

2 a išvyka į gamtą

2013 m.rugsėjo 14 d. ( šeštadienį ) 2a klasės mokiniai kartu su tėveliais važiavo į Mantagailiškį. Ten susipažino su garsiausiomis karstinėmis įgriuvomis, vaikščiojo neseniai įrengtu pažintiniu taku, apžiūrėjo restauruojamą Mantagailiškio dvarą. Susiskirstę į grupes, mokiniai atliko pasaulio pažinimo užduotis: stebėjo orą; pro lupą tyrinėjo žolę, lapų kilimą; ieškojo gyvių, pasislėpusių tarp lapų, vabzdžių; rinko medžių lapus ir vaisius; klausėsi paukščių giesmių; ieškojo žvėrelių pėdsakų. Vyko draugiškos berniukų-tėčių ir mergaičių-mamų kvadrato varžybos. „Moterų“ komanda šį kartą buvo stipresnė.     Gamtoje prie Karvės olos laukė vaišėmis nukrautas stalas. Nusiminusių, liūdnų nebuvo nė vieno!

2013 09_2a_m 2013 09_2a_m 2  2013 09_2a_m 3