Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2013 - 2014 mokslo metai -> Tarptautinės Tolerancijos dienos paminėjimas

Tarptautinės Tolerancijos dienos paminėjimas

Mūsų mokykla, Vaiko gerovės komisijos iniciatyva prisijungė prie respublikinės pilietinės akcijos „Tolerancijos gėlė“.

Penktadienį ( lapkričio 15 d. ) antro aukšto koridorių papuošė 12 įvairiaspalvių „Tolerancijos gėlių“.

Paralelinės klasės jungėsi bendram darbui ir „ brandino“ vieną gėlės žiedą. Žiedlapiuose mokiniai užrašė mintis apie draugystę, pagarbą, pakantumą ir kt. ir kt. Koridoriuje klasių gėles „susodino“ dailės mokytoja Rima.

Visą savaitę tolerancijos tema buvo aptariama, įvairių dalykų pamokose. Mokiniai buvo įtraukti į pokalbius, diskusijas, kūrybinę veiklą.

Ačiū visiems: mokiniams, mokytojams, klasių auklėtojams už supratimą, išradingumą, bendradarbiavimą. Tikimės kad mūsų mokykloje bus daugiau pakantumo kitam ir kitokiam.

Sužinoti kaip Tolerancijos dieną paminėjo kitos Lietuvos mokyklos galite internete, adresu:

www. komisija.lt.

2013 toleranc_m  2013 toleranc_m 2