Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2013 - 2014 mokslo metai -> Mokykloje vyko priešgaisrinės pratybos

Mokykloje vyko priešgaisrinės pratybos

Lapkričio 20 d., trečiadienį, į mūsų mokyklą skubėjo net kelios gaisrinės. Laimei, jos skubėjo gesinti tariamo gaisro. Mokykloje vyko pratybos.

Nuskambėjus skambučiui, mokiniai ir mokytojai turėjo be panikos palikti klases ir eiti į stadioną. Jau leisdamiesi laiptais pastebėjome dūmus. Pagal scenarijų, trys mokiniai nespėjo palikti patalpų, todėl gaisrininkams buvo labai svarbu juos surasti ir išgelbėti.

Pasibaigus gelbėjimo operacijai, moksleiviai galėjo pabendrauti su gaisrininkais, apžiūrėti jų techniką ir jos galimybes. Mokiniai žinojo, kad esant gaisrui reikia skambinti telefonu 112. Visi susižavėję stebėjo, kaip aukštai išsiskleidžia kopėčios ir kaip per 1 sekundę išliejama 100 litrų vandens.

Gaisrininkai pakvietė mokinius atvykti į miesto gaisrinę ir pažadėjo parodyti

daugiau įrangos bei papasakoti plačiau apie gaisrininko profesiją.

2013 priesg_mok_m  2013 priesg_mok _m 2