Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2013 - 2014 mokslo metai -> Mokyklinės geografijos olimpiados atgarsiai

Mokyklinės geografijos olimpiados atgarsiai

Vasario 24 dieną į geografijos kabinetą susirinko labiausiai išmanantys geografijos mokslą (devinukininkai ir dešimtukininkai) 6, 7 ir 8 klasių mokiniai. Jų sugužėjo net 30. Didžiausiais šio mokslo žinovais- nugalėtojais tapo ir auksinius diplomus gavo:

Šeštokas Tomas Balčiūnas

Septintokas Dovydas Sribikė

Aštuntokė Gabrielė Gokaitė

Antrąsias iškovojo ir sidabriniais diplomais apdovanoti:

Šeštokai Matas Bagamolovas ir Skirmantas Šernas

Septintokė Ernesta Sribikytė

Aštuntokas Lukas Simonavičius

Bronza (bronziniai diplomai) atiteko:

Šeštokei Godai Stankevičiūtei

Septintokui Simui Žukauskui

Aštuntokei Ievai Paužolytei

Šie mokiniai kovo 14 dieną dalyvaus geografijos olimpiadoje „MANO GAUBLYS“ ir varžysis savo bendraamžių grupėse, stengdamiesi įrodyti savo pranašumą. Jiems kompaniją palaikys Orinta Braknytė (6 kl.), Ignas Čimaška (7 kl.), Andželika Blinovaitė (7 kl.), Valdas Anciūnas (8 kl.) ir Gytis Pakalnis (8 kl.). Palinkėkime šiems mokiniams kuo didžiausios sėkmės, atstovaujant mūsų mokyklos prestižą.

Geografijos mokytoja Aurelija Padvariškienė

geogr olimp_m  geogr olimp_m 2