Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2013 - 2014 mokslo metai -> Atvirų durų diena Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate

Atvirų durų diena Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate

Kovo 5 dieną „Atžalyno“ mokyklos jaunieji šauliai kartu su policijos darbuotojomis Sandra ir Irma vyko į Panevėžio apskrities vyriausiąjį komisariatą, kur vyko atvirų durų diena. Į Panevėžį susirinko gausus būrys moksleivių iš apskrities mokyklų. Mokiniai buvo supažindinti su policijos pareigūnų profesija. Į renginį atvykusius moksleivius pasveikino Panevėžio aps. VRK viršininkas Egidijus Lapinskas. Mykolo Riomerio universitetą, specialybes, mokymo sąlygas pristatė universiteto viešųjų ryšių ir estetinio lavinimo vadovas Kęstutis Darulis. Moksleiviai turėjo galimybę dar geriau ir artimiau susipažinti su policijos veikla, įsigilinti į policininko profesiją, dėstomus dalykus, fizinio pasirengimo normatyvus ir sveikatos būklę, kuri yra labai svarbi renkantis šią profesiją. Renginio metu buvo pristatytas kinologų darbas su jų augintiniais, kriminalistinių tyrimų būrio pareigūnų darbas, policijos ginkluotė, greičio ir alkoholio kiekio matavimo prietaisai, bei tarnybiniai automobiliai. Pareigūnai išsamiai atsakinėjo į jiems užduodamus klausimus ,padovanojo informacinių lankstinukų ir kvietė išbandyti save šioje profesijoje.

Biržų 1-os kuopos vado pavaduotoja I.Arlikevičienė.