Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2016 - 2017 mokslo metai -> Pirmokų kelionė į Tervetę

Pirmokų kelionė į Tervetę

Gegužės 30 d. 1a ir 1b klasių mokiniai išsiruošė į kelionę – į Latvijos  Tervetės gamtos parką. Ten vaikai  turėjo progą pasivažinėti Pasakų garvežiuku, pakilti į vieną didžiausių apžvalgos bokštų Latvijoje  ir pro žiūronus pasigėrėti miško didybe. Tervetėje įrengtos medinės skulptūros ir pėsčiųjų takai, tiltai ir tilteliai, kurie per Tervetės upės slėnį nuvedė vaikus į pasakų karalystę.

Vaikams  patiko Pasakų miškas, atrakcionų aikštelė ir Nykštukų miestas. O ypač patiko  Šilo raganaitė, kuri vaikus pavaišino kiškių spirgelėmis. Pilni įspūdžių ir smagios nuotaikos pirmokai grįžo namo.

tervete1 m tervete2 m tervete3 m tervete4 m tervete5 m

1a ir 1b klasių mokytojos N. Jakutienė ir B. Sajienė