Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2018 - 2019 mokslo metai -> Trečiokų ekskursija į Kauną

Trečiokų ekskursija į Kauną

3a ir 3b klasių mokiniai gegužės 30d. vyko į Kauną. Ekskursija prasidėjo IX forte. Ten 3a klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,S-U-R-A-S-K", kurio tikslas - supažinti su Kauno tvirtove ir IX fortu, išmokyti orientuotis gynybiniame įtvirtinime. Dalyviai buvo suskirstyti į dvi komandas. Kiekviena komanda gynybinėje sienoje turėjo ieškoti paslėptų 5 nuorodų. Pasiekusios galutinį tašką, medinėje dėžėje turėjo surasti du Kauno tvirtovės žemėlapius, palyginti juos, surasti 12 skirtumų ir išsiaiškinti, kuris žemėlapis yra tikras, o kuris - klastotė.

3b klasės mokinių laukė edukacinis užsiėmimas ,,Devynių fortų tvirtovė", kurio metu vaikai išsiaiškino, kas yra fortas ir tvirtovė, iš ko buvo statomi gynybiniai įtvirtinimai. Dalyviai grupėse turėjo sukonstruoti devynis spalvotus fortus ir pastatyti juos į reikiamą vietą žemėlapyje.

Kaune trečiokai dar pabuvojo Vytauto Didžiojo karo muziejuje, Tado Ivanausko muziejuje ir Zoologijos sode.

Trečiokų mokytojos Nida Jakutienė ir Bronislava Sajienė

treciokaiKaune m treciokaiKaune1 m treciokaiKaune2 m treciokaiKaune3 m treciokaiKaune4 m treciokaiKaune5 m treciokaiKaune6 m treciokaiKaune7 m