Pagrindinis -> Taip gyvename -> 5a klasės mokiniai Užušilio poilsiavietėje

5a klasės mokiniai Užušilio poilsiavietėje

Vasario 10 d. „Atžalyno“ 5a klasės mokiniai kartu su auklėtoja ir tėveliais susiruošė į Užušilių poilsiavietę atšvęsti pirmojo mokslo metų pusmečio ir pasidžiaugti dar neištirpusiu sniegu. Poilsiavietėje pasivaikščiojome pažintiniu taku, pasisėmėme energijos iš ąžuolų ir kitų medžių, o po to kibome į rimtus darbus - lipdėme sniego senius, dažėme juos trispalvės spalvomis, smagiai varžėmės virvės traukimo rungtyje, šokinėjome per virvę, žaidėme ledo ritulį. Nepamiršome miško žvėrelių – atvežėme jiems daržovių, kad lengviau sulauktų pavasario.

„Atžalyno“ mokykla priklauso sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui, todėl skatiname mokinius ir žiemą aktyviai leisti laisvalaikį gryname ore bei stiprinti sveikatą.

5a klasės auklėtoja Justina Bukienė

5a uzusiliai1_m 5a uzusiliai2_m 5a uzusiliai3_m 5a uzusilia4_m Sveikata svetainei_m