Kūrybinis projektas „Laimės džiaugsmas" tęsiasi dalyvių širdyse

Šį rudenį VšĮ „Portfolio meno galerija" rengė kūrybinį projektą jaunimui „Laimės džiaugsmas", kuriame dalyvavo Biržų „Atžalyno" vidurinės mokyklos, Biržų „Saulės" gimnazijos ir Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos moksleiviai.

Šio projekto darbo grupė (Lijana Judickaitė, Irutė Varzienė, Rima Briedienė, Aida Dulkienė) diskutavo su jaunimu apie galimus temos interpretacijos būdus, buvo stengiamasi atkreipti vaikų dėmesį į fotografijos kūrybinį procesą, kuris svarbus norint sukurti tinkamą meno kūrinį. Jaunuomenės pateikti darbai buvo eksponuojami Panevėžio galerijoje „2-asis aukštas", Pasvalio krašto muziejuje ir Biržų krašto muziejuje „Sėla".

Projekto dalyviai, Pasvalio krašto muziejuje surengę fotografijų parodą.

Projektu buvo siekiama prisidėti prie sėkmingos jaunimo integracijos į visuomenę, stimuliuoti jaunų žmonių iniciatyvumą, skatinti kūrybinį aktyvumą, plėtoti jų meninę kompetenciją. Kūryba, kaip pagrindinė saviraiškos forma, yra vienas iš pagrindinių faktorių, skatinančių visuomenę tobulėti ir lemiančių pozityvų jos formavimąsi.

Norime padėkoti projekto „Laimės džiaugsmas" rėmėjams: Biržų rajono savivaldybei, Biržų turizmo informacijos centrui, Biržų ir Pasvalio Rotary klubams, R. Leskausko odontologijos klinikai; partneriams: Biržų „Atžalyno" vidurinei mokyklai, Biržų „Saulės" gimnazijai, Pasvalio Petro Vileišio gimnazijai, Biržų krašto muziejui „Sėla", Pasvalio krašto muziejui, Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės - Bitės viešajai bibliotekai (galerijai „2 -asis aukštas"); informaciniams rėmėjams - „Šiaurės rytų" ir „Biržiečių žodžio" redakcijoms. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šio bendro projekto, ir su laimės džiaugsmu pradedame naujuosius 2011 metus!

Projekto rengėja -

„Portfolio" meno galerija