Pagrindinis

Pirmokai tapo mokyklos bibliotekos skaitytojais

Kovo 27 ir 28 dienomis mokyklos bibliotekoje lankėsi 1a ir 1b klasės mokiniai. Šie vizitai ne buvo pirmi, bet šį kartą buvo ypatingi – pirmokai vis geriau skaito ir dabar užsuks ne tik į ekskursiją ar garsinius skaitymus, bet pradės skolintis knygutes namo savarankiškam skaitymui!

Bibliotekininkė pasveikino pirmokus, kurie stropiai tobulina savo skaitymo įgūdžius, priminė elgesio bibliotekoje taisykles ir perskaitė linksmą Vytės Nemunėlio eiliuotą pasaką „Meškiukas Rudnosiukas“. Pirmokai įdėmiai išklausė istoriją, aktyviai atsakinėjo į klausimus. Poema jiems labai patiko, nors buvo parašyta net prieš 85 metus. (Pirmąkart ji buvo išleista 1939 m. „Vyturio“ žurnale. Atskira knyga pirmąkart išėjo 1951 metais Niujorke). Jau daug kartų užaugo su šios poemos eilutėmis!

Vėliau vaikai atsistojo tradiciniai skaitytojo priesaikai - pažadėjo mylėti, saugoti ir skaityti knygas. Tada apžiūrėjo atsinaujinusias knygų lentynas ir išsirinko patikusią knygą, kurią perskaitys per pavasario atostogas.

collage pim2_m collage pim1_m