Pagrindinis -> Taip gyvename -> Pirmokų šventė mokyklos bibliotekoje

Pirmokų šventė mokyklos bibliotekoje

Kovo 10 d. „Atžalyno" pirmokai susirinko į mokyklos biblioteką, į tradicinę šventę. Jie tapo bibliotekos skaitytojais! Pasidžiaugę kaip smagu mokėti skaityti savarankiškai, vaikai apžiūrėjo lentynas kur gyvena knygos, sužinojo, kokios yra bibliotekos taisyklės, smalsiai vartė didžiausią ir mažiausią mokyklos bibliotekos knygas. Skaitykloje išklausė bibliotekininkės skaitomos Vytės Nemunėlio knygos „Meškiukas Rudnosiukas“. Žiūrint į skaidrėse rodomas iliustracijas vaikai atidžiai išklausė eiliuotą pasaką apie mažojo meškiuko nuotykius, atsakė į klausimus ir buvo apdovanoti skirtukais-meškiukais.

Skambant linksmai dainelei apie meškiukus visi energingai pašoko. Po toiškilmingai prisiekė būti gerais knygos draugais, atsistoję pakartojo priesaikos žodžius irpasiskolino namo knygas. Biblioteka turi naują draugų būrį. Linkime daug įdomių akimirkų knygų pasaulyje!

collage pirmokai01_m  collage pirmokai02_m

Bibliotekininkė R. Mikalauskienė