Pagrindinis -> Taip gyvename -> Edukaciniai užsiėmimai Biržų krašto „Sėlos“ muziejuje „Iš ko padarytos Kalėdos?“

Gruodžio 6 dieną 2a ir 2b klasės mokiniai vyko į Biržų „Sėlos“ muziejaus darbuotojų organizuojamus edukacinius užsiėmimus.

Edukacijų metu mokiniai susipažino su įvairia technika atliktų atvirukų pavyzdžiais ir kraštiečio dailininko, grafiko Antano Kučo kūryba, oforto technika. Tai grafikos spaudos būdas, kurio metu mokinys nusipiešia piešinį laisva tema ir panaudojus specialias priemones, spaudos būdu išgauna jo šviesių ir tamsių tonų derinius.

Padedant muziejaus darbuotojams, mokiniai pasigamino po gražų ir savitą „Kalėdinį atviruką“. Išgirdo eglutės istoriją, daug sužinojo apie Advento papročius ir tradicijas: kuo ypatingas Kūčių vakaras ir naktis. Atliko praktines užduotis: „dengė“ Kūčių stalą, būrėsi ir burtų keliu išgirdo palinkėjimus, žaidė žaidimus, įvairiais raštais margino pirštines.

Edukacijos mokiniams buvo labai įdomios ir prasmingos.

Mokytojos Daiva ir Zita

collage ant1_m collage ant2_m collage ant3_m collage ant4_m