Pagrindinis -> Taip gyvename -> „Šviesios Kalėdos“ „Atžalyne“

„Šviesios Kalėdos“ „Atžalyne“

Tyliai, ramiai į „Atžalyną“ atkeliauja „Šviesios Kalėdos“. Prakartėlės ir gamtos fragmentai, žibintų ir avinėlių formos, įvairios raiškos priemonės kuria kalėdinę rimties ir šviesos atmosferą mokyklos erdvėse.
      Žaismingus, įvairių faktūrų avinėlius gamino 5-6 klasių mokiniai. Įvairių formų žibintus konstravo 7,8,9 klasių mokiniai. Netradicinių eglių drožiniai – 10-okų kūryba. Žiemos vakaro peizažą miške kūrė 1-4 klasių mokiniai.
Idėjų įkvėpėja dailėsmokytoja Rima Briedienė. Mokinius konsultavo technologijų mokytojai Loreta Svirskienė ir Gintaras Mačys, mokytojo padėjėja Vita Kiseliūnienė.
     Mokyklos langus senaisiais žibintais („Liktarnomis“) papuošė klasių auklėtojos su mokiniais.

Dėkojame visiems! Šviesių, ramių šv. Kalėdų!

collage 2023Kal1_m collage 2023Kal2_m
collage 2023Kal3_m collage 2023Kal4_m collage 2023Kal5_m