Pagrindinis -> Taip gyvename -> Pirmokai edukaciniame užsiėmime „Advento papročiai, šiaudinių eglutės žaisliukų, advento vainikų gamyba“

Gruodžio 19 d. pirmokai lankėsi Biržų kultūros centre ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Advento papročiai, šiaudinių eglutės žaisliukų, advento vainikų gamyba“.

Adventas – metas, kai stengiamės būti geresni, atidesni ir dosnesni kitiems. Tai džiugaus laukimo ir bendrystės metas.

Mokiniai susipažino su advento papročiais ir tradicijomis, savo nuspalvintais žaisliukais papuošė eglutę. Įdomu ir sunku buvo gaminti žaisliukus iš šiaudų, surišti mazgą ir papuošti kaspinėliu.

Pirmokus sužavėjo Kalėdinių varpelių skambesys ir kanklių muzika. Dainuodami adventines dainas, patys smagiai muzikavo akmenukais. Daug džiaugsmo patyrė žaisdami liaudies žaidimus ir šokdami šokius.

Šventės laukimo džiaugsmą sustiprino puikios emocijos ir pačių pasigamintos dovanėlės.

Pirmokų mokytojos

collage adv_pir1_m collage adv_pir2_m