Pagrindinis -> Taip gyvename -> Tradicinis bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“

Tradicinis bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“

Sausio 14 d. „Atžalyno“ mokyklos jaunieji šauliai dalyvavo tradiciniame bėgime Vilniuje „Gyvybės ir mirties keliu“, kuris organizuojamas jau 32 kartą. Nuvykus į Vilnių Antakalnio kapinėse tylos minute pagerbėme žuvusiuosius už Lietuvos laisvę ir uždegėme atminimo žvakutę.

Prie starto, pagarbos bėgimui nuo Antakalnio kapinių iki Televizijos bokšto, stojo apie 7000 dalyvių. Jauniesiems šauliams ir bėgimo dalyviams reikėjo įveikti 9 kilometrų trasą. Šis pagarbos bėgimas – ne varžybos. Jame nugalėtojų ir prizininkų nėra. Šiuo bėgimu siekiama pagerbti 1991 metais žuvusiuosius už Lietuvos laisvę, skiepyti meilę ir pilietinę pareigą Tėvynei, ugdyti ištvermę.

Džiugu, kad visi „Atžalyno“ šauliukai įveikė šią nelengvą trasą ir į namus grįžo su atminimo medaliais.

Jaunųjų šaulių vadovė

Inga Arlikevičienė