Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2011 - 2012 mokslo metai -> Informatikos olimpiada

Informatikos olimpiada

Gruodžio 16 d. „Saulės" gimnazijoje įvyko informatikos olimpiada. Dalyvavo 26 mokiniai iš šešių rajono bendrojo lavinimo mokyklų. Programuotojai varžėsi dviejose amžiaus grupėse. 6-9 klasių grupėje nugalėjo aštuntokas Dovydas Jurkonis iš Kaštonų pagrindinės mokyklos, 10-12 klasių grupėje - dvyliktokas Eimantas Likas iš „Saulės" gimnazijos. Informacinių technologijų užduotis 9-10 klasių grupėje geriausiai atliko devintokė Justina Žiūkaitė iš „Saulės" gimnazijos, 11-12 klasių grupėje - dvyliktokas Edmundas Tauteris iš „Saulės" gimnazijos.

Vertinimo komisija, atsižvelgdama į surinktus balus, šalies etape siūlo dalyvauti Eimantui Likui ir Evaldui Morkvėnui iš „Saulės" gimnazijos bei Haroldui Latonui iš „Atžalyno" vidurinės mokyklos.