Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2011 - 2012 mokslo metai -> Geriausi jaunieji chemikai

Geriausi jaunieji chemikai

2012 m. sausio 13 d. vyko 50-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajono etapas 8, 9, 10, 11, 12 klasių mokiniams. Chemijos olimpiadoje dalyvavo 56 mokiniai iš 11 savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų.

8 klasių laimėtojai: I – Ugnius Jakubelskas, Kvetkų pagrindinė mokykla, mokytoja I. Gasiūnienė; II – Martynas Čiuplinskas, „Atžalyno“ vidurinė mokykla, mokytoja R. Mauragienė; III – Dovydas Jurkonis, „Atžalyno“ vidurinė mokykla, mokytoja R. Mauragienė.

9 klasių laimėtojai: I – Erika Danisevičiūtė, „Aušros“ vidurinė mokykla, mokytoja A. Kalpokienė; II – Vita Mačinskaitė, Vabalninko Balio Sruogos vidurinė mokykla, mokytoja A. Vaidinauskienė; III – Ieva Kalpokaitė, „Aušros“ vidurinė mokykla, mokytoja A. Kalpokienė.

10 klasių laimėtojai: I – Martyna Koplūnaitė, „Aušros“ vidurinė mokykla, mokytoja S. Galvelytė; II – Agnė Baronaitė, „Saulės“ gimnazija, mokytoja L. Marinskienė; III – Edvinas Marinskas ir Edmundas Povilavičius, „Saulės“ gimnazija, mokytoja L. Marinskienė.

11 klasių laimėtojai: I – Karolis Varžinskas, „Saulės“ gimnazija, mokytoja L. Marinskienė; II – Ignas Petrauskas, „Saulės“ gimnazija, mokytoja L. Marinskienė; III – Karolis Petkevičius, „Saulės“ gimnazija, mokytoja L. Marinskienė.

12 klasių laimėtojai: I – Greta Slapinskaitė, „Saulės“ gimnazija, mokytoja L. Marinskienė, II – Eglė Tamulėnaitė, „Saulės“ gimnazija, mokytoja L. Marinskienė; III – Vidmantas Dovydėnas, „Saulės“ gimnazija, mokytoja L. Marinskienė.

Informacijos šaltinis  http://www.birzai.lt/index.php?1371301039