Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2011 - 2012 mokslo metai -> Konkursas „Blaivi klasė 2011"

Konkursas „Blaivi klasė 2011"

Konkurse „Blaivi klasė – 2011“ dalyvauja keturios aštuntos klasės iš keturių Savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų. Prevencinę veiklą klasės pradėjo vykdyti nuo spalio mėnesio ir tęs iki balandžio mėnesio.

Lapkričio – gruodžio mėnesiais vykdė rūkymo prevenciją, sausio – vasario mėnesiais vykdo alkoholio prevenciją. Sausio 24 d. Kaštonų pagrindinėje mokykloje įvyko Jėgos ir sporto varžybos, klasės pristatė rūkymo prevencinę veiklą ir stendus. Geriausiai veiklą pristatė Kaštonų pagrindinės mokyklos 8b klasė. Toliau klasės varžėsi estafečių rungtyse, kur vikriausi buvo Kaštonų pagrindinės mokyklos aštuntokai. Galiausiai klasės žaidė futbolą, kur nugalėjo „Atžalyno“ vidurinės mokyklos 8c klasės komanda. Susumavus visus rezultatus, pirmojo etapo nugalėtojais tapo „Atžalyno“ vidurinės mokyklos 8c klasė, antri – Kaštonų pagrindinės mokyklos 8b klasė, trečia – Pabiržės pagrindinės mokyklos 8 klasė, ketvirti – Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos 8 klasė. Visos komandos apdovanotos Biržų visuomenės sveikatos biuro prizais, o nugalėtojai ir prizininkai Švietimo skyriaus diplomais.

2012 01_26_8cBlaivi_klass_m

2012 01_26_8cBlaivi_klass2_m