Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2011 - 2012 mokslo metai -> Geriausi jaunieji fizikai

Geriausi jaunieji fizikai

2012 m. sausio 27 d. vyko 60-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajono etapas 8, 9, 10, 11, 12 klasių mokiniams. Fizikos olimpiadoje dalyvavo 75 mokiniai iš 11 Savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų.

8 klasių laimėtojai: I – Jonas Daugis (Kaštonų pagrindinė mokykla, mokytoja V. Simėnienė) ir Gvidas Klyvis (Germaniškio pagrindinė mokykla, mokytojas L. Baronas); II – Dovydas Jurkonis („Atžalyno“ vidurinė mokykla, mokytojas V. Bikneris); III – Šarūnas Peikštenis („Aušros“ vidurinė mokykla, mokytojas G. Girdžius) ir Darius Tamulėnas (Medeikių pagrindinė mokykla, mokytoja R. Bėliakaitė).

9 klasių laimėtojai: I – Akvilė Šlėgerytė („Saulės“ gimnazija, mokytoja A. Korsakienė); II – Justinas Skuja („Saulės“ gimnazija, mokytoja A. Korsakienė); III – Radvilė Klepeckaitė ir Darius Kairys („Saulės“ gimnazija, mokytoja A. Korsakienė).

10 klasių laimėtojai: I – Arvydas Tamulėnas („Saulės“ gimnazija, mokytoja A. Korsakienė); II – Giedrius Gatavyna („Saulės“ gimnazija, mokytoja A. Korsakienė); III – Evaldas Dološickij („Saulės“ gimnazija, mokytoja A. Korsakienė).

11 klasių laimėtojai: I – Rasa Petronytė („Aušros“ vidurinė mokykla, mokytojas G. Girdžius); II – Tautvydas Gilys („Saulės“ gimnazija, mokytoja A. Korsakienė); III – Evaldas Krisiukėnas („Saulės“ gimnazija, mokytoja A. Korsakienė).

12 klasių laimėtojai: I – Renatas Ratkevičius („Atžalyno“ vidurinė mokykla, mokytojas V. Bikneris) ir Giedrius Tušinskis („Aušros“ vidurinė mokykla, mokytojas G. Girdžius); II – Audrius Zalionka („Saulės“ gimnazija, mokytoja A. Korsakienė); III – Mantas Žabaliūnas („Aušros“ vidurinė mokykla, mokytojas G. Girdžius) ir Greta Slapinskaitė („Saulės“ gimnazija, mokytoja A. Korsakienė).

Informacijos šaltinis http://www.birzai.lt/index.php?1371301039