Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2012 - 2013 mokslo metai -> Projektas „Vaikystės miestas“

Projektas „Vaikystės miestas“

„Kai pagaliau sugrįši į savo vaikystės miestą, suprasi, kad ilgėjaisi ne miesto, bet vaikystės“ (S. Evingas )

Idėja sukurti vaikystės miestą 1b klasėje gimė dar pavasarį. Mokyklos ūkio dalies darbuotojų pastangomis buvo atnaujintos lubos, sienos, grindys, uždėtos žaliuzės, tačiau vis kažko dar trūko tai klasei.

Kadangi mūsų dailės mokytoja Rima Briedienė garsėja puikiais interjero darbais, ryžomės bendrai veiklai.

Vienas iš pagrindinių mokyklos ugdymo proceso principų – formuoti jaukią, estetinę aplinką. Siekis šiandieninę mokyklą paversti svajonių mokykla subūrė bendrai veiklai pirmos klasės mokinių tėvelius, dailės ir technologijų mokytojus – Rimutę Briedienę ir Egidijų Račkauską. Taip gimė klasės sienos dekoravimo projektas „Vaikystės miestas“, kuris šiandien virto realybe. Miesto gynybinė siena (tvora) - tai ne tik vartai į šią erdvę, bet ir šio miesto mažųjų gyventojų - pirmokų kūrybinių darbelių eksponavimo stendas.

„Vaikystės miesto“ atidarymo šventėje vaikai dalyvavo fotosesijoje, rinko savo miestui vardą, žaidė, vaišinosi, džiaugėsi...

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kas padėjo įgyvendinti šią idėją. Mes galime mokytis, žaisti, bendrauti gražioje, jaukioje klasėje.

1b klasės mokiniai ir jų mokytoja B. Sajienė

Vaikystes miestas1b_2m