Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2012 - 2013 mokslo metai -> „Po Tolerancijos skėčiu“...

„Po Tolerancijos skėčiu“...

El. paštas Spausdinti PDF

Ar daug mūsų mokykloje tolerancijos? Ar aš esu tolerantiškas? Ar nesityčioju iš kitokių negu aš, ko nors išsiskiriančių iš kitų? Visą savaitę lapkričio 12 - 16 dienomis atžalyniečiai klasių valandėlių ir pamokų metu ieškojo atsakymų į šiuos klausimus: vyko pokalbiai, žaidimai, diskusijos, pradinių klasių mokiniai piešė plakatus.logo

 

Įsijungę į respublikinę pilietinę iniciatyvą „Tolerancijos skėtis“ šiais metais Tarptautinę tolerancijos dieną, lapkričio 16-ąją, paminėjome su TOLERANCIJOS SKĖČIAIS. Pilietinės iniciatyvos idėja – skėtis – puikiai tinka rudeniui. Skėtis – tai daiktas, po kuriuo gali sutilpti keletas žmonių. Nors jie yra skirtingi, bet lietui lyjant, būdami tolerantiški, stovi kartu po skėčiu!

Mokyklos lyderių grupės narės Greta, Justina, Laima, Brigita, Ugnė, Gabija, įkvėptos mokytojos Jolantos, pradinių klasių mokiniams aktų salėje dovanojo Tolerancijos skėčius (žaismingą įvaizdį jiems sukūrė mokytoja Rima su savo mokiniais). Šios akcijos metu skėtis virto namo stogu, kadangi kiekviena klasė turėjo „pastatyti“ tolerancijos namelį. Per ilgąją pertrauką veiksmas persikėlė į mokyklos kiemą, kur tos pačios merginos 5-12 klasių mokinius kvietė į flashmob‘o akciją „Po Tolerancijos skėčiu“...

Ir tegu daugiau buvo stebėtojų negu šokančių, bet visi prisiminė tolerancijos sąvoką ir jos reikalingumą - visuomenėje gyvena labai skirtingi žmonės, todėl svarbu gebėti toleruoti kitą ir sugyventi.

„Atžalyno“ mokyklos bendruomenė