Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2012 - 2013 mokslo metai -> Sveika ir stipri „Atžalyno Respublika”

Sveika ir stipri „Atžalyno Respublika”

Nuo 2012m. spalio mėnesio Biržų „Atžalyno” mokykla tapo projekto „Kuriame Respubliką” partnere. Mokyklos mokinių lyderių iniciatyvinė grupė: Simona, Eligijus, Gintarė, Viktorija, Miglė, Radvilė kiekvieną mėnesį dalyvauja „Kūrybinių laboratorijų” užsiėmimuose Biržų PMMMC centre, kuriuose mokosi kaip savo mokykloje vykdyti numatytą programą, dalinasi patirtimi su kitais projekto partneriais.

Biržų „Atžalyno” mokykla, projekto „Kuriame Respubliką” partnerė

Mūsų tikslas ir šūkis:

„Mes už stiprų ir sveiką „Atžalyną” (= „Mes už sveiką ir stiprią Lietuvą”)

Projektuko uždaviniai:

1.  Paskleisti žinią visuomenei – aktyvinti vaikų švietimą ir tėvų požiūrį į šeimos sveikatą;
  2.  Sustiprinti prevenciją dėl žalingų įpročių plitimo jaunimo tarpe;
  3.  Formuoti tinkamą požiūrį apie svarbiausią turtą – sveikatą;
  4.  Sutelkti bendrai sportinei veiklai didelį būrį „Atžalyno” bendruomenės (ir ne tik);
  5.  Didinti pasitikėjimą, skatinti savarankiškumą, kūrybiškumą.

Projektuko idėjos aprašas

Sprendžiama problema – kuo ji aktuali, svarbi?

Žalingų įpročių plitimas jaunimo tarpe.

Pasyvus laisvalaikio praleidimas, trūksta paskatinimo, idėjų, noro.

Sportinio aktyvumo mažėjimas, domėjimosi apie sveiką gyvenseną trūkumas.

Kokių veiksmų, priemonių imsimės spręsdami šią problemą?

I variantas: „Metų laikų sporto” programa – taip praturtinsime laisvalaikio praleidimą ir stiprinsime prevencinę veiklą dėl žalingų įpročių vartojimo, aktyvinsime sveikos gyvensenos ir sportinės veiklos plitimą mūsų mokyklos bendruomenėje, o taip pat stengsimės įjungti kuo daugiau Biržų miesto visuomenės narių.

II variantas: konkursas „Sportiškiausia klasė” – ši veikla paskatins labiau susitelkti klasės kolektyvui, udgyti draugiškumą, pasitikėjimą, kūrybiškumą; taip pat spręsti mūsų iškeltą problemą, vykdant įvairias veiklas.

www.kuriamerespublika.lt

Sausio 28 d.prieš antrą pamoką visi drauge savaitę pradėjome rytmetine mankšta! :)

manksta1 m

manksta2 m

manksta3 m

manksta4 m

Kviečiame mankštintis kiekvieną pirmadienį.