Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2012 - 2013 mokslo metai -> Vasario 16-osios proga – pasivaržymas

Vasario 16-osios proga – pasivaržymas

Vasario 13 d. Biržų „Atžalyno“ vidurinės mokyklos sporto salėje vyko draugiškos tinklinio varžybos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Varžėsi Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato pareigūnai, Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Biržų rajono policijos asociacijos nariai ir Biržų „Atžalyno“ mokyklos moksleiviai – jaunieji šauliai ir policijos rėmėjai.selonija

Renginį pradėdamas „Atžalyno“ vidurinės mokyklos direktorius Vaidotas Butkevičius džiaugėsi, kad neformalus policijos pareigūnų ir moksleivių bendravimas tampa tradicija. Tinklinio aikštelėje vyko atkakli kova dėl kiekvieno taško. Sėkmė lydėjo Biržų rajono policijos asociacijos komandą. Nugalėtojams įteiktas prizas – pereinamoji taurė, visiems dalyviams – padėkos, simbolinės dovanos.

Biržų rajono policijos asociacijos vardu Rimantas Lapėnas moksleiviams įteikė saldųjį prizą. Šio rajono komisariato viršininkas Eugenijus Šopis – policijos dovanų čekį, kuriuo suteikiama teisė 16 asmenų pasimėgauti vandens ir pirčių procedūromis Pasvalio baseine, ir Panevėžio apskrities policijos vadovo Rimanto Bobino padėkos raštus už ilgametį aktyvų bendradarbiavimą su policija ir rūpinimąsi vaikų užimtumu Biržų 1-os šaulių kuopos vadei Rasutei Baltienei, Biržų 1-os šaulių kuopos vado pavaduotojai Ingai Arlikevičienei ir Biržų „Atžalyno“ vidurinės mokyklos direktoriui Vaidotui Butkevičiui.

2013 02_13_su_policija_m

2013 02_13_su_policija2_m