Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2013 - 2014 mokslo metai -> Žaidėme montebolą

Žaidėme montebolą

logotipas programa

Projektas „Comenius regio“  finansuotas iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų fondas.

Įgyvendinant projektą „Comenius regio“ jau įvyko pirmieji renginiai. Mokiniai susipažino su netradicinėmis sporto šakomis - žaidė montebolą. Montebolas sumanytas golfo principu: į tam tikru atstumu esančias duobutes reikia įspirti kamuolį.

Iš pradžių mokiniai ir kūno kultūros mokytojai susiskirstė į 9 komandas po du dalyvius. Žaidimo sumanytojas Sigitas Kalkys supažindino su taisyklėmis ir žaidimas prasidėjo. Pasirodė, jog į daugiau kaip septynių hektarų teritorijoje išsidėsčiusias duobutes įmušti kamuolį nėra taip paprasta.

Nors žaidimas tesėsi net 4 valandas, bet laikas tikrai neprailgo. Po varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti simboliniais prizais, o komanda nugalėtoja gavo marškinėlius su žaidimo simbolika.

2013 09_10_m_montebolas 1    2013 09_10_m_montebolas 2     2013 09_10_m_montebolas 4

2013 09_10_m_ montebolas 3        2013 09_10_m_montebolas 5