Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2013 - 2014 mokslo metai -> Mokytojų diena „Atžalyne”

Mokytojų diena „Atžalyne”

Šiemet mokytojų diena „Atžalyne” padovanojo mums jau senokai pamirštą, tačiau be galo malonų ir saldų vaikystės kvapą. Tokia ir buvo šios dienos pagrindinė mintis, apie kurią sukosi visos šventinės idėjos. Jau nuo pat ankstaus ryto, kuomet mokytojai ir būsimi mokytojai-dvyliktokai keitėsi pareigomis ,sklido prisiminimai iš , rodos, dar taip neseniai buvusios vaikystės.

Dvyliktokams tapus vienadieniais mokytojais, kiekvienas iš jų pasijuto svarbus, ir atsakomybė ,uždėta ant jų pečių, reiškė ,jog laukia tikri išbandymai. Kiekvienas tai priėmė rimtai ir susikaupęs. Tikra kulminacija tapo baigiamasis šventinės dienos renginys, kurio metu mokytojai-dvyliktokai dalinosi įspūdžiais. Vieni griežtai purtė galvas tvirtindami, jog mokytojo darbas išties nelengvas ir reikalaujantis šaltų nervų bei stiprybės, kitiems šis išbandymas nepasirodė toks sunkus, kadangi jie suprato, jog žmogus kažką atiduodamas(šiuo atveju- save), anksčiau ar vėliau tai susigrąžins. Šįkart tai buvo apsikabinimai ir mielos šventinės dovanėlės. Šventinę nuotaiką renginyje taip pat audrino intelektinis žaidimas „Taip ir ne”, kurio metu mokytojai bei dvyliktokai turėjo progą susikauti lygioje kovoje. Tačiau didžiausią šios dienos juoko bei geros nuotaikos „bombą”susprogdino šaunieji mokytojai, persikūnydami į nuo vaikystės neatsiejamos pasakos „Vištytė ir gaidelis” herojus. Savo artistiškumu ir gera nuotaika jie ne tik žiūrovams, tačiau ir savo kolegoms mokytojams padovanojo pačią geriausią dovaną mokytojo dienos proga.

12b klasės mokinė Justina Murauskaitė
                                                          Nuotraukų galerija