Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2013 - 2014 mokslo metai -> Projektas „Kuriame Respubliką”

Projektas „Kuriame Respubliką”

Rugsėjo 30 dieną, mūsų mokyklos komanda, dalyvavo projekto „Kuriame Respubliką” baigiamajame „Kūrybinių laboratorijų” susitikime, kur pristatė projektuko „Sveika ir stipri „Atžalyno Respublika” veiklos ataskaitą. Projektas „Kuriame Respubliką: visuomenės pilietinio veikimo kompetencijų ugdymas“, kuriuo siekiama stiprinti mokyklų ir vietos bendruomenių pilietiškumą, vykdomas 30-yje Lietuvos savivaldybių. Jį įgyvendina VšĮ Pilietinės visuomenės institutas kartu su partneriais: Ateitininkų federacija, Lietuvos Švietimo centrų darbuotojų asociacija, VšĮ Pilietiškumo, demokratijos ir teisės programų centru, VšĮ „Darom“ ir daugeliu kitų.

Kartu su mumis šiame projekte dalyvavo Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos, Pabiržės pagrindinės mokyklos ir „Saulės” gimnazijos komandos. Išsamius kiekvienos komandos vykdytų projektukų pristatymus išklausė bei įvertino komisija, taip pat kitų rajono mokyklų komandos, nedalyvavusios šiame projekte. Po pristatymo kiekvienas komisijos narys išsakė savo nuomonę, negailėjo pagyrimų bei patarimų ateičiai. Komisijos narių rekomendacijos ir įvertinimas taškais, bus išsiųsti respublikinei vertinimo komisijai. Iki spalio 19 dienos iš 120-ies projekte dalyvavusių mokyklų, ši komisija turės atrinkti 25 sėkmingiausius ir tris nugalėtojus, kurie taps nacionaliniais ir bus vykdomi visoje Lietuvoje. Taigi, spalio 19 dieną mūsų dar laukia respublikinė projekto „Kuriame Respubliką” konferencija, kurioje tikimės išgirsti ir pasisemti naujų idėjų, susirasti naujų draugų.

Lyderių grupės pirmininkė Viktorija Aukštuolytė

2013 09_konfer_m