Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2013 - 2014 mokslo metai -> Svarsčių kilnojimo varžybos ,,Atžalyne“

Svarsčių kilnojimo varžybos ,,Atžalyne“

Ketvirtadienį (lapkričio 14 d.) ,,Atžalyno“ vidurinėje mokykloje vyko svarsčių kilnojimo varžybos atskirose svorio kategorijose. Varžybose dalyvavo 13 berniukų ir 2 mergaitės. Svorio kategorijoje iki 53 kg pirmą vietą iškovojo Karolis Kuginys, 58 kg – Domantas Džiulna, 63 kg – Marius Čirvinskas, 68 kg – Gediminas Bogdanas, 78 kg – Eligijus Skuolis, 85 kg – Lukas Simonavičius ir daugiau negu 85 kg – Mantas Rašimavičius. Visiems smagu buvo žiūrėti kaip rovimo rungtyje varžėsi mergaitės. Pirmąją vietą iškovojo Gintarė Lengvinaitė, o antrąją – Edita Rožėnaitė. Tai buvo startas į rajonines svarsčių kilnojimo varžybas, kurios įvyks lapkričio 28 d. Biržų ,,Atžalyno“ vidurinėje mokykloje.

2013 svarsciaim  2013 svarsciaim 2  2013 svarsciaim 3