Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2014 - 2015 mokslo metai -> Europos judėjimo savaitė

Europos judėjimo savaitė

Sveikata yra didžiausias mūsų visų turtas, todėl labai svarbu, kad kuo anksčiau mokiniai imtų domėtis sveika gyvensena ir patys sportuotų. Spalio 1 d. mūsų mokykla nutarė prisijungti prie Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Lietuvos olimpinės akademijos organizuojamo projekto ,,Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas“ ir dalyvauti Europos judėjimo savaitės bėgime. Dalyvauti buvo pakviesti ne tik moksleiviai, bet ir mokytojai. Visi dalyviai rinkosi pasipuošę mūsų šalies vėliavos spalvomis – geltonai, žaliai, raudonai. Besidžiaugdami rudens saule neskubėdami bėgome aplink mokyklą jausdami  bėgimo malonumą ir buvimo kartu su draugais akimirka.

2014 begimas_m  2014 begimas_m 2  2014 begimas_m 3

2014 begimas_m 4  2014 begimas_m 5  2014 begimas_m 6