Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2014 - 2015 mokslo metai -> Atvira integruota pamoka tėveliams

Atvira integruota pamoka tėveliams

Gruodžio popietė 2 b klasės mokiniams buvo ypatinga. Į mokyklą rinkosi ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai. Tėveliai stebėjo atvirą integruotą pamoką ,,Važiuojam į mugę“.

Pasipuošę mokiniai susėdo į vežimą ir du žirgai visą būrį antrokų atvežė į mugę. Mugėje vaikai dainavo, šoko, pirko, pardavė, minė mįsles, kūrė pasakas.

Sutemus pašėrė žirgelius ir su daina grįžo į ,,Atžalyno“ mokyklą.

Tokiu būdu buvo gilinamos matematikos, lietuvių kalbos žinios, tobulinami dainavimo, šokio įgūdžiai. Mokėmės ir bendrauti.

Nors mokiniai buvo ir pavargę, bet visi skubėjo į sporto salę žaisti kvadratą. Teisėju pasirinko Ūlos tėvelį.

Ir mokiniams, ir tėveliams pamoka patiko.

2b klasės mokytoja V. Vanagienė

2b pamoka_m 2b pamoka_m 2