Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2014 - 2015 mokslo metai -> Lengvosios atletikos pirmenybės

Lengvosios atletikos pirmenybės

Gegužės  8 dieną Biržų centriniame miesto stadione vyko rajono lengvosios atletikos pirmenybių varžybos. Varžybose dalyvavo svečiai iš Latvijos ,Panevėžio, Pasvalio miestų sporto mokyklų auklėtiniai bei Biržų rajono mokyklų mokiniai. “Atžalyno“ mokyklai atstovavo mokiniai 2000m. gimimo ir jaunesni. Norime pasidžiaugti šauniomis moksleivių pergalėmis.

Šuolio į aukštį rungtyje Goda Nasevičiūtė iškovojo aukso medalį, rutulio stūmimo rungtyje Sandra Šimukėnaitė pasidabino sidabro medaliu ,nedaug nusileidusi Latvijos lengvaatletei, o 400m. bėgimo rungtyje Karolina Šomkaitė pasidabino brondzos medaliu.Šiose varžybose savo jėgas išbandė Goda Stankevičiūtė ir Dainora Laiconaitė. Mergaitės puikiai pasirodė savo pasiringtose rungtyse. Pergalėmis džiaugėsi  Matas Bagamolovas - brondzos medalis šuolio į tolį rungtyje ir Eimantas Matušauskas –s idabro medaliu 100 m  bėgimo rungtyje. Šaunuoliai!

Kūno kultūros mokytoja Inga Arlikevičienė

varzybos m  varzybos m 2  varzybos m 3