Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2015 - 2016 mokslo metai -> Šaulių žiemos žaidynės Kupiškyje

Šaulių žiemos žaidynės Kupiškyje

Vasario 27 dieną Kupiškyje buvo surengtos tradicinės Panevėžio A. Smetonos 5-osios šaulių rinktinės žiemos penkiakovės varžybos. Žaidynėse dalyvavo vienuolika kuopų iš visos Panevėžio apskrities. Į žaidynes vyko ir „Atžalyno“ mokyklos jaunieji šauliai: Eimantas Matušauskas, Matas Balčiūnas ir jų draugai Eimantas Auželis, Lukas Bankauskas.

Buvo rungtyniaujama kliūčių ruože, bėgama estafetė, metamas kelmas, šaudoma iš šautuvų ir pistoletų. Mūsų komandai geriausiai sekėsi kelmo metimo rungtyje, kur iškovojome 3-ąją vietą. Komandoms bei atskirų rungčių nugalėtojams rinktinės vadas V. Petkevičius įteikė diplomus ir medalius. Visi su gera nuotaika grįžome į namus, nes turėjome dar vieną galimybę susitikti su savo draugais, pasivaržyti rungtyse ir turiningai praleisti šeštadienį.

„Atžalyno“ pagrindinės mokyklos šaulių būrelio vadovė

zaid1 m

zaid2 m