Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2015 - 2016 mokslo metai -> 2005 m. gimimo ir jaunesnių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos

2005 m. gimimo ir jaunesnių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos

2016 m. balandžio 27 d. Biržų rajono sporto mokyklos stadione (Jaunimo parkas) vyko 2015-2016 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių antro etapo miesto mokyklų 2005 m. gimimo ir jaunesnių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos.

„Atžalyno" mokyklos mergaičių komanda: Leta Niauraitė, Evelina Kubiliūtė, Greta Žukauskaitė, Valerija Bondarenco, Gustė Varžinskaitė - užėmė  IV vietą.

Berniukai : Ugnius Brazdžius, Tilius Pelanis, Mindaugas Domarkas, Marius Drevinskas, Tomas Maskoliūnas - laimėjo  I vietą. Berniukų laukia varžybos Utenoje. Linkime jiems sėkmės.

Mokytoja N. Jakutienė

trikove m