Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2017 - 2018 mokslo metai -> Kasmetinė talka Biržų girioje

Kasmetinė talka Biržų girioje

1945.09.17 d. Biržų girioje kovoje su sovietiniais baudėjais žuvo 24 partizanai. Jų atminimui pastatyto paminklo priežiūra rūpinasi Alfonso Smetonos šaulių 5-osios rinktinės Biržų 1-oji kuopos jaunieji šauliai (šiai kuopai priklauso nemažai ,,Atžalyno“ mokinių).

Du kartus per metus šauliai sutvarko paminklo aplinką, sodina gėles, žuvimo datą pažymi uždegdami 24 atminimo žvakutes. Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Biržų filialo tremtiniai nuoširdžiai dėkoja jauniesiems šauliams ir yra tvirtai įsitikinę, kad Lietuvos ateitis priklauso nuo tokio jaunimo, kurį auklėja Lietuvos Šaulių sąjunga.

Biržų kuopos vadas Vidutis Šeškas

talka1 m talka2 m talka3 m