Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2017 - 2018 mokslo metai -> 3a klasė dalyvavo „Šiaurės šalių bibliotekų savaitėje“ J. Bielinio viešojoje bibliotekoje

2017 m. lapkričio 14 dieną 3a klasės mokiniai buvo pakviesti į Biržų miesto Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos vaikų skyrių dalyvauti projekte „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“.

„Daugiau kaip 20 metų mes skaitome lapkrity. Kada jau tamsu, prisidegame bibliotekoje daug žvakelių ir skaitome šiaurės šalių parašytus tekstus. Taip susipažįstame su jų literatūra,“ – pasakojo bibliotekos darbuotojos.

Trečiokai išklausė balsu skaitomo pasakojimo Mauri Kunno „Lobių sala“. Po to atliko daug įvairių užduočių: ieškojo raganos Lilės, Hario Poterio, mokėsi surišti jūreivišką mazgą, išmoko piratų skaičiuotę ir išbandė taiklumą, atliko piratų mankštą. Išsprendę rebusą, surado lobį – šokoladines monetas po pirato kepure. Į mokyklą grįžo apdovanoti saldžiais prizais ir diplomu.

3a klasės mokytoja V. Šeškienė

2017 3a_VS1_m 2017 3a_VS2_m 2017 3a_VS3_m 2017 3a_VS4_m