Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2018 - 2019 mokslo metai -> Septintokai BTVMC Atvirų durų dienoje

Septintokai BTVMC Atvirų durų dienoje

2019.m. balandžio 17 dieną 7a ir 7b klasės mokiniai dalyvavo Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Atvirų durų dienoje. Mokiniai aktų salėje klausėsi kaip profesinės karjeros galimybes ir perspektyvas pristatė UAB „Tyla", UAB “Biržų duona", UAB „Agaras", Biržų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba bei Užimtumo tarnybos Biržų skyriaus atstovai.

Vėliau mokiniai dalyvavo patirties įgūdžių pamokose - praktikos sėmėsi virėjų, floristų, apdailininkų (statybininkų), automobilių mechanikų praktinių mokymų kabinetuose. Susipažinę su šiomis specialybėmis, bei atlikę tam tikras praktines užduotis, mokiniai rinkosi valgykloje, kur buvo vaišinami kibinais ir sultiniu.

Auklėtoja Sandra Trečiokienė

collage Atviru_duru_d_m