Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2018 - 2019 mokslo metai -> 3a klasės mokiniai - ,,Galvosūkių sprendimo turnyre vaikams"

3a klasės mokiniai - ,,Galvosūkių sprendimo turnyre vaikams"

Balandžio 16 d. 3a klasės mokiniai dalyvavo ,,Galvosūkių sprendimo turnyre vaikams", kuris vyko Biržų Jurgio Bielinio viešojoje  bibliotekoje. Susirinko daugiau negu pusšimtis vaikų. Jaunieji  kryžiažodžių sprendėjai 50 minučių sprendė įvairaus sunkumo kryžiažodžius ir galvosūkius.

Kol buvo skaičiuojami taškai, mokiniai turėjo progą pažiūrėti filmuką ar pasigaminti knygų skirtuką. Visų dalyvių laukė dovanos: knygos, rašikliai, kalendoriai... O mokiniai, užėmę 1-6 vietas, gavo galvosūkių žurnalo ,,Smegenūzai" nemokamą metinę prenumeratą.

Sveikiname Albą Mariją Atvood, užėmusią V vietą!

3a kl. mokytoja Nida Jakutienė

collage kryziazodis_m