Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2018 - 2019 mokslo metai -> Ketvirtokai „English is fun“ edukaciniame renginyje

Ketvirtokai „English is fun“ edukaciniame renginyje

2019 m. gegužės 10 d. 4a ir 4b klasės mokiniai dalyvavo Biržų „Aušros“ pagrindinėje mokykloje vykusiame edukaciniame renginyje „English is fun“. Iš pradžių mokiniai dalyvavo anglų kalbos žinių patikrinime raštu (atliko klausymo, teksto suvokimo ir gramatikos užduotis). Po žinių patikrinimo raštu mokiniams buvo skirta kalbėjimo užduotis.

4a klasės mokinė Gabija Einorė  - I vieta žinių patikrinime, III vieta – kalbėjimo užduotyje.

4a klasės mokinys Orestas Jukonis – I vieta kalbėjimo užduotyje.

4b klasės mokinė Ugnė Sidarkova – I vieta kalbėjimo užduotyje.

4b klasės mokinys Almantas Vaitkevičius apdovanotas padėkos raštu.

Sveikiname ir didžiuojamės!

Anglų k. mokytoja Sandra Trečiokienė