Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2019 - 2020 mokslo metai -> Europos kalbų diena „Atžalyne“

Europos kalbų diena „Atžalyne“

Rugsėjo 26 dieną visa Europa mini Europos kalbų dieną. Šios dienos tikslas – skatinti daugiakalbystę, pasidžiaugti kalbų įvairove ir apsaugoti nykstančias kalbas.

„Atžalyno“ pagrindinės mokyklos bendruomenė tradiciškai paminėjo šią dieną. Anglų kalbos mokytojos pakvietė 5 – 8 klasių mokinius sudalyvauti viktorinoje „Be kalbos nėra žmogaus“ ir pasitikrinti įvairių kalbų žinias.

Viktorinoje varžėsi 4 mišrios 5-8 klasių mokinių komandos, vaikai atliko smagias užduotis ir pagilino žinias apie Europos kalbas. Nugalėjo Kamilės, Oresto, Emilijos, Nedo, Laurynos ir Domo komanda, surinkusi 56 taškus.

Dėkojame renginio vedėjams Vaivai, Teresei, Viktorijai ir Danieliui, renginio dalyviams, užduotis paruošusioms mokytojoms ir fotografei Veronikai.

collage k_d_m

collage k_d2_m