Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2019 - 2020 mokslo metai -> „Atvažiuoja Kalėda“ Rumšiškių liaudies buities muziejuje

„Atvažiuoja Kalėda“ Rumšiškių liaudies buities muziejuje

Gruodžio 17 d. 5b, 6a ir 6b klasės mokiniai lankėsi Rumšiškių liaudies buities muziejuje ir sudalyvavo  edukacinėje pamokoje „Atvažiuoja Kalėda“. Pamokėlės metu vaikai lankėsi senovinėje aukštaitiškoje pirkioje, žaidė  adventinius žaidimus, būrėsi Kūčių vakaro burtais bei ragavo Kūčių vakaro patiekalų – karštų bulvių su linų sėmenimis ar kanapių sėklomis, aguonų pyrago, kūčiukų, naminės duonos, obuolių ir riešutų.

Atėjus seneliui Kalėdai, mokiniai kartu dainavo adventines bei kalėdines dainas, o už gražų pasirodymą gavo skanių dovanėlių. Po pamokėlės muziejaus arklių traukiamais vežimais vaikai pasivažinėjo po Aukštaitijos regioną ir pasigrožėjo senomis autentiškomis sodybomis.

Iš Rumšiškių vykome į kalėdinį Kauną, prie miesto eglės ragavome  kalėdinių vaišių bei paskambinome Kalėdų Seneliui.

6a klasės auklėtoja Justina Bukienė

collage Rumsiskes1_m collage Rumsiskes2_m