Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2019 - 2020 mokslo metai -> Meninio skaitymo konkursas

Meninio skaitymo konkursas

Sausio 15 dieną mokykloje įvyko meninio skaitymo konkursas. Dalyvavo penkiolika 5 – 8 klasių mokinių. Įtaigiu žodžiu, mintimi ir emocija, kalbos kultūros kokybe visus sužavėjo ir I vietą laimėjo 5 b klasės mokinė Danielė Vaitužytė, pateikusi Gintarės Adomaitytės pasaką Muilo burbulo istorija". II vieta buvo paskirta 6 a klasės mokinei Emilijai Mikalauskaitei, žaismingai, įtaigiai padeklamavusiai J.Erlicko eilėraštį Lietūs, panašūs į žmones“. III vieta buvo skirta 7 klasės mokinei Austėjai Dževečkaitei ir 6 b klasės moksleiviui Danieliui Jukoniui. Šie skaitovai visus supažindino su poeto partizano, buvusio Biržų gimnazijos gimnazisto bei mokytojo, kurio 100 – osios gimimo metinės buvo paminėtos lapkritį, kūryba.

Dėkojame visiems meninio žodžio mylėtojams, o Danielei ir Emilijai linkime sėkmės, atstovaujant Atžalyno“ mokyklai rajoniniame meninio skaitymo konkurse sausio 28 dieną.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Idalija Marcinkevičiūtė

collage men_skaitymas_m