Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2019 - 2020 mokslo metai -> Ketvirtokai skaito darželinukams

Ketvirtokai skaito darželinukams

Kiekvienais metais ,,Atžalyno” mokykloje gruodžio - sausio mėnesiais vyksta garsiniai skaitymai iš ciklo ,,Metų knygos rinkimai”. Šiemet ketvirtokai ne tik patys skaitė knygas, bet nutarė su jomis supažindinti  ,,Ąžuoliuko” ir ,,Rugelio” auklėtinius.

4a klasės mokiniai ,,Ąžuoliuko” darželinukams skaitė P. Norvilos knygą ,,Strykt pastrykt”, o 4b klasės mokinukai ,,Rugelio” mažiesiems pristatė V.V.Landsbergio knygą ,,Pūkis karalius”. Darželinukai susidomėję klausėsi skaitymo, atidžiai žiūrėjo skaidres, aktyviai atsakinėjo į paruoštos viktorinos klausimus.

4a ir 4b klasių mokytojos N. Jakutienė ir B. Sajienė

collage ketv_darzeliuose_m