Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2019 - 2020 mokslo metai -> Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etapo rezultatai

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etapo rezultatai

Sausio 28 dieną  Biržų ,,Saulės“ gimnazijoje įvyko rajoninis Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas. Šis konkursas buvo skirtas poeto partizano, buvusio Biržų gimnazijos gimnazisto bei mokytojo Broniaus Krivicko  100 – osioms gimimo metinėms.

Mūsų mokyklai atstovavo dvi skaitovės: 5 b klasės mokinė Danielė Vaitužytė ir 6 a klasės mokinė Emilija Mikalauskaitė.  Iš visų 14 rajono skaitovų  Danielė Vaitužytė pasirodė geriausiai. Ji įtaigiai, gyvai, raiškiu žodžiu  pateikė Gintarės Adomaitytės pasaką ,,Muilo burbulo istorija“. Vertinimo komisija Danielei Vaitužytei vienbalsiai  skyrė I vietą ir teisę atstovauti Biržų rajonui regioniniame konkurse, kuris vyks vasario 22 dieną Panevėžyje.

Sveikinu Danielę, linkiu toliau puoselėti kūrybiškumą, išlikti savimi ir drąsiai, sėkmingai pasirodyti regioniniame meninio skaitymo konkurse.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Idalija Marcinkevičiūtė

meninis skaitymas_m