Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2019 - 2020 mokslo metai -> Akcijos „Metų knygos rinkimai 2019“ baigiamieji renginiai

Akcijos „Metų knygos rinkimai 2019“ baigiamieji renginiai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ mūsų mokykloje prasidėjo sausio mėnesį. (Plačiau skaityti čia https://www.atzalynas.birzai.lm.lt/taip-gyvename/1067-akcija-met-knygos-rinkimai-2019.htmlPo beveik mėnesio skaitymo, aptarimų ir diskusijų, vasario mėnesį įvyko baigiamieji akcijos renginiai.

Vasario 13 d. dvi „Atžalyno“ pradinukų komandos dalyvavo literatūriniame protmūšyje „Ką žinai apie 2019 metų vaikų knygų penketuką“, kurį organizavo Biržų J. Bielinio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius. Prizinės vietos laimėti nepavyko, bet ir pats dalyvavimas suteikė daug pozityvių emocijų ir naujų žinių.

Po protmūšio vaikai balsavo už labiausiai patikusią knygą.  Po balsų skaičiavimo paaiškėjo, kad daugiausiai simpatijų sulaukė T. Dirgėlos knygą „Benas - sapnų siuvėjas“.

collage protmusis_bibl1_m

Vasario 14 d. mokyklos bibliotekoje apsilankė visų pradinių klasių mokiniai -  vyko balsavimas.

1 a klasės mokiniai daugiausiai balsų skyrė V.V. Landsbergio knygai „Pūkis karalius“, 1b, 2a, 2b klasės mokiniams labiausiai patiko P. Norvilos knygą „Strykt pastrykt“, 3 klasės skaitytojai daugiausiai balsų atidavė I. Zarembaitės knygai „Stebuklingi senelio batai“, 4a ir 4b klasės vaikams labiausiai patiko T. Dirgėlos knyga „Benas – sapnų siuvėjas“.

collage rinkimai2_m collage rinkimai3_m

Vėliau buvo suskaičiuoti bendri visų pradinukų balsavimo rezultatai – daugiausiai balsų surinko T. Dirgėlos knyga „Benas – sapnų siuvėjas“. Balsavimo rezultatus bibliotekininkė nusiuntė akcijos organizatoriams. Nugalėtojas bus paskelbtas Vilniaus knygos mugės metu.

Knygų penketukas sulaukė daug dėmesio, bet svarbiausia, kad akcijos metu vaikai susidomėjo skaitymu ir  su dideliu entuziazmu skaitė.

Bibliotekininkė R. Mikalauskienė