Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2019 - 2020 mokslo metai -> Geltona. Žalia. Raudona

Geltona. Žalia. Raudona

Pasitikdami Lietuvos valstybės atkūrimo  dieną – Vasario 16-ąją – pasipuošėme Lietuvos trispalvės spalvomis – nes mes esame Lietuvos dalis ir savo šalies patriotai. Savo šalies gimtadienį minėjome trumpomis pilietinėmis akcijomis. Pirmoji – iškilmingas  rytmečio pasisveikinimas, kurio pradžioje visus pasveikino „Dainavimo mokyklėlės“ dainininkų atliekama daina  „Brangiausios spalvos“. Beje, šios dainos žodžiai padiktavo ir  šventės pavadinimą.  Po trumpo pasisveikinimo  nuskambėjo „Tautiška giesmė“. Apie tai, kodėl lietuviams svarbi Vasario 16-oji,  priminė  istorijos mokytojas Rimantas Mikoliūnas. Šventės proga salėje susirinkusius mokinius ir mokytojus pasveikino  mokyklos direktorius Vaidotas Butkevičius.

Direktorius įteikė  piniginius prizus projekto „Winter sports and active lifestyle“ logotipo konkurso nugalėtojams Rokui Urbštanavičiui ir Laurynai Bukytei. Iškilmingo pasisveikinimo pabaigoje ketvirtokai visiems padovanojo dainą „Mano vardas Lietuva“.

collage vasario16_2_m collage vasario16_3_m

Antroji dienos dalis – gyva Lietuvos trispalvė  mokyklos languose. Prie mokinių suformuotos vėliavos labai derėjo languose „plazdantys“ trispalviai drugeliai. Ačiū idėjos autorei dailės mokytojai Rimai Briedienei.

collage vasario16_m

Tą pačią dieną buvo švenčiama dar viena Lietuvoje ir pasaulyje labai populiari diena –  šv. Valentino arba meilės diena. 8a klasės mokiniai: Mindaugas Domarkas ir Austėja Mikolėnaitė paruošė visiems siurprizą – Meilės dienos foto  sienelę, kur visi norintys galėjo įsiamžinti.  Ačiū aštuntokams, mokinių lyderių grupės pirmininkui ir pavaduotojai, už  puikią idėją.

collage sirdeles_m

Jolanta Vasiliūnienė