Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2019 - 2020 mokslo metai -> Respublikinis gamtos mokslų konkursas „FIZASBIOCHEMIS“

Respublikinis gamtos mokslų konkursas „FIZASBIOCHEMIS“

7 klasės mokiniai Miglė Tamulėnaitė, Tadas Šukevičius ir 8a klasės mokinys Domas Undzėnas vasario 28 d. vyko į respublikinį gamtos mokslų konkursą „FizasBioChemis“, kuris vyko Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimnazijoje. Renginyje dalyvavo komandos iš Pasvalio, Joniškio, Pakruojo, Panevėžio ir Biržų rajonų. Konkurso metu buvo atliekamos biologijos, fizikos, chemijos teorinės ir praktinės užduotys.

Nors ir pritrūko taškų iškovoti prizinę vietą, buvo patobulintos kūrybiškumo, bendradarbiavimo, iniciatyvumo ir mokymosi mokytis kompetencijos.

Buvome apdovanoti padėkos raštu ir diplomu už dalyvavimą bei pakviesti atvykti ir kitais metais.

Įspūdžių ir naujų potyrių netrūko!

fizas1 m