Pagrindinis -> Taip gyvename -> 2022 - 2023 mokslo metai -> Šeimos diena „Atžalyne“

Šeimos diena „Atžalyne“

Žodyje ŠEIMA telpa viskas: gėris, meilė, nuoširdumas, palaikymas ir draugystė...

Gegužės 19 d. 1- 5 klasių mokinius, jų tėvelius, būsimuosius pirmokus, mokytojai pakvietė paminėti Tarptautinę Šeimos dieną.

Renginio dalyviai smagiai, išradingai ir aktyviai leido laiką dalyvaudami edukacinėse veiklose.

Kiekviena komanda aplankė 8 stoteles: „Linksmoji gatvelė“, „Kaštonų pavėsyje“, „Pameruok“ „Strykt, pastrykt TRA-LIA-LIA“, „Vamzdžių simfonija“, „Skonių paletė“, „ABC...“, „Skraidančios lėkštės“. Atlikę užduotis, komandos susirinkę aktų salėje sušoko tradicinį „Atžalyno“ šokį bei pasivaišino sveikuoliškais užkandžiais. Dėkojame ir džiaugiamės bendryste.

collage 2023_šeima1_m collage 2023_šeima2_m collage 2023_šeima3_m collage 2023_šeima4_m collage 2023_šeima5_m collage 2023_šeima6_m