Pagrindinis -> Taip gyvename -> Pasaulinė sveikatos diena

Pasaulinė sveikatos diena

sveika m_m

Balandžio 7-ąją minima Pasaulinė sveikatos diena. Ta proga Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojai kartu su Biržų rajono mokyklų 5 – 6 klasių mokiniais ragino gyventojus labiau rūpintis savo sveikata.

Kultūros centro kiemelis prisipildė ryškių spalvų, puikios nuotaikos ir jaunatviškos energijos. Kartu su šokių mokytoja Veronika visi sušoko draugišką flešmobą.Pasaulinės sveikatos dienos minėjimas – unikali galimybė atkreipti visuomenės ir suinteresuotų institucijų dėmesį į aktualias sveikatai problemas, skatinti bendradarbiavimą, ieškoti neatidėliotinų sprendimų, naudingų žmonių sveikatos stiprinimui.

Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Sveikatos diena_m

Daugiau nuotraukų